Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Konkursy

Konkursy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - nabor

nabor

4 marca 2020

Wyniki etapów szkolnych konkursów Zdolny Ślązak Gimnazjalista i Zdolny Ślązaczek

25 listopada 2018
Oto wyniki konkursów zDolny Śląsk:
- Humanistyczny:   25 p. Waszak Hubert kl. III a
                               23 p. Pająk Konrad III a, Bukiel Adam III a i Wołyńska Małgorzata III a
                               22 p.  Kloc Szymon III a
- Język angielski:  20 p. Adam Bukiel III a i Hubert Waszak IIIa
                            14 p. Wojciech Doleżal III a
- Język niemiecki: 12 p.  Julia Jarosz III a i Patryk Biadasiewicz III a
- Matematyczno - Fizyczy:  16 p. Adam Bukiel III a
                                        15 p. Dawid Dziachan III a
                                        14 p. Oskar Kubacki III c, Hubert Waszak III a i Franciszek Szupieńko III b
- Przyrodniczy: 26 p. Oskar Kubacki III c
                       25 p. Adam Bukiel III a
                       23 p. Dawid Dziachan III a
                       21 p. Julia Jarosz III a, Jakub Grzywacz III b i Agata Subocz VIII a
 
 
Do powiatu zakwalifikował się w zDolnym Ślązaczku z Języka Polskiego Jakub Chodor zdobywając 16 punktów. 
 
Daria Bińczak
Przejdź do - I KONKURS "MATEMATYKA W MINECRAFCIE"

I KONKURS "MATEMATYKA W MINECRAFCIE"

20 czerwca 2018

Dnia 20 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się I Konkurs "Matematyka w MINECRAFCIE".

GALERIA

W specjalnie przygotowanym świecie MINECRAFTA 4  3-osobowe drużyny uczniów kl. 6-7 SP1i SP2 wykonywały zadania matematyczne starając się jednocześnie stawić czoło różnym potworom trybu przetrwania. Wszyscy okazali się zwycięzcami w tej niezwykłej zabawie i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!

Edward Łagowski

Przejdź do - English Master

English Master

11 czerwca 2018
W drugim semestrze uczniowie naszej szkoły walczyli o zaszczytny tytuł ENGLISH MASTER 2018 biorąc udział w rożnych konkursach z języka angielskiego. 
 
Suma punktów za uzyskanie zdobytego miejsca pozwoliła wyłonić Angielskiego Mistrza 2018, który musiał uczestniczyć w następujących konkursach:
 
-English Grammar (gramatyka angielska)
-Master Translation (mistrz tłumaczeń)
-English Dictation ( angielskie dyktando)
-Próbne egzaminy
 
I miejsce: Oliwia Wolna (3b)
II miejsce: Michał Drzewiecki 93a) i Adam Bukiel (2a)
III miejsce: Sergiusz Stasiak (3a) i Szymon Kloc (2a)
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:5186