Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Z życia szkoły

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka w oddziałach 1-3

Dzień Babci i Dziadka w oddziałach 1-3

28 stycznia 2020

Miło nam poinformować, że zaległa uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka odbędzie się w piątek 31.01.20 o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

Przejdź do -   Wicemistrzostwo powiatu szkolnej drużyny siatkarzy

Wicemistrzostwo powiatu szkolnej drużyny siatkarzy

24 stycznia 2020

W turnieju o mistrzostwo powiatu w siatkówce zespół chłopców zajął II miejsce. W zawodach udział wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasi chłopcy awansowali do półfinału po pokonaniu kolejno drużyn z Zawidowa, SP nr 5 ze Zgorzelca i SP z Węglińca. W meczu o finał wygrali 2:0 z SP z Osieka Łużyckiego. W meczu o złoto przegrali 1-2 z pokonanym wcześniej Zawidowem. Klasyfikacja końcowa:

1. SP Zawidów

2. SPnr2 Pieńsk

3. SP Sulików

4. SP Osiek Łużycki

5. SP Jerzmanki

6. SP Węgliniec

7. SP nr 5 Zgorzelec

8. SP nr 2 Zgorzelec.

SP nr 2 w Pieńsku w składzie: Kajetan Janukowicz, Jakub Szłapak, Maciek Miłuch, Szymon Czapliński, Stanisław Gniadzik, Dawid Tkaczyk, Michał Piwowar, Kacper Grzejda, Mariusz Bartosik, Jakub Chodor, Mateusz Dzięgiel, Gracjan Łajdecki.

Gratulacje!!!

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka 2020 w oddziałach przedszkolnych

Dzień Babci i Dziadka 2020 w oddziałach przedszkolnych

24 stycznia 2020

W piątek 24.01.2020 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, ich wychowawczynie oraz rodziców. "Pszczółki" i "Żabki" recytowały wiersze, tańczyły do biesiadnych melodii, a na koniec zaśpiewały wzruszającą piosenkę dla Babci i Dziadka. Licznie zebrani Goście wzięli udział w konkursach: "Jaka to biesiadna melodia?", dziadkowie z wnukami łowili ryby, a babcie lepiły koraliki. Uśmiech na twarzy wnuków i ocierane łzy wzruszenia przez Dziadków to dowód, że były to wspaniałe, wspólne chwile!

Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka 2020 w oddziałach przedszkolnych
Przejdź do - Mamy To!!! Złoto siatkarek dla SP2 w Pieńsku

Mamy To!!! Złoto siatkarek dla SP2 w Pieńsku

23 stycznia 2020
Drużyna siatkarek wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu. W turnieju finałowym, który odbył się dziś na naszej hali sportowej dziewczyny zdecydowanie pokonały swoje rywalki z SP nr 3 Zgorzelec, SP Osiek Łużycki, SP Węgliniec oraz SP nr 2 Zgorzelec. Niezwykle emocjonujący okazał się mecz o zwycięstwo z zespołem z Bogatyni, który ostatecznie zakończył się wynikiem 2-1.

Skład zespołu:
Natalia Besz
Oliwia Rajczakowska
Wiktoria Sobania
Martyna Majda
Patrycja Ciszewska
Magdalena Bartoniewicz
Natalia Kuryga
Natalia Puzdrakiewicz
Weronika Szyrocka
Wiktoria Ciszewska
Klaudia Kopeć
Aleksandra Siedlak

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- SP 2 Pieńsk
II miejsce- SP Bogatynia
III miejsce- SP Węgliniec

Gratulacje dla dziewczyn i powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Ważny komunikat

23 stycznia 2020

Ze względu na niską frekwencję w klasach 1-3 uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka zaplanowana na dzień 27.01.20 odbędzie się w późniejszym termninie, o któym poinformujemy w osobnym newsie. Przepraszamy

Data utworzenia:2017-10-27