Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Z życia szkoły

26 czerwca 2020

Niespodzianka od 8a

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego w oddziałach `zero`

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach `zero`

25 czerwca 2020

Zachowując wszelkie zalecenia sanepidu, dnia 25.06.2020 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Z wiadomych powodów uroczystość była skromna, ale każdy zerówkowicz otrzymał nagrodę za sumienną pracę i wspólną naukę oraz zabawę w czasie całego mijającego roku szkolnego. Na zakończenie spotkania, grono pedagogiczne życzyło dzieciom bezpiecznych, radosnych, słonecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły pierwszego września. Dziękujemy serdecznie Dzieciom i ich Rodzicom za wspaniałą niespodziankę w postaci kartki pamiątkowej z wizerunkiem całej grupy przedszkolnej „Pszczółki” oraz drzewka dla Pań z grupy `Żabki`. Będą wspaniałymi pamiątkami, na które grono pedagogiczne na pewno będzie zerkać z sentymentem i wzruszeniem.

PS. Aby w dobrej formie we wrześniu powrócić do szkoły, dzieci otrzymały do wykonania kilka zadań patrz >>> GALERIA

Bezpieczne wakacje

24 czerwca 2020

Wielkimi krokami zbliżają sie upragnione wakacje. Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Poniżej film  o najważniejszych zachowaniach nad wodą. Nie lekceważcie i weźcie sobie te uwagi do serca.

Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27