Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Z życia szkoły

Z życia szkoły

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Powrót klas I-III

Powrót klas I-III

14 stycznia 2021

Miło nam poinformować, że decyzją rządu klasy I-III od 18.01.21 wracają do nauczania stacjonarnego. Szkoła, nauczyciele, personel są przygotowani i z niecierpliwością czekają na Wasz powrót :). >>TUTAJ<< jest dostępna procedura bezpieczeństwa. Można ją pobrać jako plik WORD lub PDF.


 

Przejdź do - Testy...

Testy...

9 stycznia 2021

W dniach 11-15stycznia 2021 w Polsce odbędą się testy na koronawirusa dla nauczycieli klas 1-3 oraz pracowników administracji i obsługi. Nasza szkoła ma termin badania w poniedziałek 11.01 w Węglińcu. Aby przystąpić do testu niezbędne jest posiadanie podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na badanie (zostały wysłane na maila).

Przejdź do - Święta, święta i po świętach...

Święta, święta i po świętach...

6 stycznia 2021

Święta, święta i po świętach, ale cuda w SP 2 nie ustają. Miło nam poinformować, że kolejny raz ( przestaliśmy już liczyć) wielkie, czerwone serce zostało wypełnione nakrętkami. Bardzo dziękujemy! Oczywiście akcja trwa nadal. Serce znajduje się na placu przed wejściem głównym. Za wrzucone nakrętki uczeń może otrzymać punkty dodatnie z zachowania. Wystarczy taki fakt zgłosić do wychowawcy. Mamy nadzieję, że nadchodząca `bestia ze wschodu` nie stanie na przeszkodzie w niesieniu pomocy Maćkowi.

Przejdź do - Nowy rok, nowe niespodzianki

Nowy rok, nowe niespodzianki

5 stycznia 2021

Nowy rok przyniósł ze sobą nowe niespodzianki. Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk Jan Magda przekazał na ręce pana dyrektora Marka Popki nowe urządzenie do dezynfekcji rąk, które stanęło przy wejściu głównym. Jednak prócz tego, że urządzenie dezynfekuje ręce, to również mierzy temperaturę oraz przypomina o noszeniu maseczki. Stary dozownik został umieszczony przy drzwiach wejściowych do oddziałów przedszkolnych, od strony patio. Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu. Jesteśmy gotowi na nadchodzące nowe szczepy COVID 19 :).

Przejdź do - Szczęśliwego Nowego Roku

Szczęśliwego Nowego Roku

31 grudnia 2020

Wielkimi krokami zbliża się rok 2021. Mijający 2020 okazał się być bardzo trudnym, ale i bardzo pouczającym.

Życzymy wszystkim rodzicom, uczniom, pracownikom SP 2

Aby nowy rok 2021 okazał się lepszy pod każdym względem.

Dużo zdrowia, pozytywnej energii, spełnienia najbardziej ukrytych marzeń.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Pieńsku

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:32460