4 czerwca 2020

15 maja 2020

Czytaj lektury

8 maja 2020

Wprawdzie rok szkolny dużymi krokami zbliża się do końca , ale jeszcze przed nami kilka tygodni nauki, a przed klasą ósmą egzamin. Może jeszcze nie wszyscy przeczytali lektury , o których poloniści mówili we wrześniu. Chciałabym przypomnieć Wam co mieliście przeczytać przez cały bieżący rok szkolny:

>>Klasy 1-3<<

>>Klasy 5-6<<

>>Klasy 7-8<<

IWONA BŁAUCIAK

6 marca 2019

05 marca 2019r. w naszej szkole odbyła się miła uroczystość - pasowania pierwszaków na czytelnika. Pierwszoklasiści, którzy poznali już wszystkie litery w tym dniu zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników naszej biblioteki.

Uczniowie przyszli pięknie przebrani za postacie z bajek, i w obeności Rodziców oraz Dziadków złożyli uroczyste przyrzeczenie. Następnie wypożyczyli pierwszą, samodzielnie wybraną książkę.

Wszystkim gościom, którzy przyjęli zaproszenie na naszą uroczystość serdecznie dziękujemy za przybycie.

Pierwszoklasistów zapraszamy do wzięcia udzaiłu w konkursie na najlepszego czytelnika miesąca.

Galeria w `czytaj więcej`

Data utworzenia:2017-10-27