Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Sukcesy

Przejdź do - Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III

Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III

15 kwietnia 2019

09 kwietnia w Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III.
W konkursie rywalizowało ze sobą ponad 20 uczestników szkół gminy, a występy uczniów oceniało trzyosobowe jury, biorąc pod uwagę trafność doboru tekstu, kulturę słowa, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny.
Jury konkursu wyłoniło 6 laureatów, w tym aż czterech z naszej szkoły, a byli to:
Kaja Filc kl. 2
Adam Smoleń kl. 2
Bartosz Filip kl. 1
Oskar Róg kl. 1
Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z tak ogromnego sukcesu.
Życzymy powodzenia na dalszym, powiatowym etapie.

SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW

10 kwietnia 2019

10 kwietnia 2019 r. w ECKiK w Pieńsku odbyły się eliiminacje gminne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 zdobyli następujące nagrody:

Maciej Henclik z klasy VI a – wyróżnienie ( awans do finału powiatowego w Zgorzelcu )

Laura Chodor z klasy VI a – Nagroda Dyrektora ECKiK w Pieńsku

Laura Cicha z klasy VI a – Nagroda Dyrektora ECKiK w Pieńsku

Gratulacje !!!

Puchar Tymbarku

4 kwietnia 2019

Wielki sukces trzech naszych zawodników. J. Krasiński, K. Szłapak, oraz J. Rzeźniczak uczniowie klasy 1a , wraz z inymi kolegami, zajęli II miejsce w finale wojewódzkim piłki nożnej o Puchar Tymbarku. J. Karasiński został królem strzelców całego turnieju. Wiecej o tym wydarzeniu mżna przeczytać >>tutaj<<

Konkurs Recytatorski

19 marca 2019

Dnia 18 marca 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego ( klasy VII, VIII i III gimnazjum ). W artystycznej rywalizacji, która stała na bardzo wysokim poziomie, uczennica naszej szkoły – Nina Rzeżniczak z kl. III gimnazjum otrzymała wyróżnienie. Pozostali reprezentanci SP nr 2 w Pieńsku również świetnie się zaprezentowali, a byli to: Klaudia Kujawa, Konrad Pająk i Jakub Chodor.

Gratulujemy !!!

Przejdź do - NUTKI SONG NA KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W JELENIJ GÓRZE

NUTKI SONG NA KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W JELENIJ GÓRZE

13 marca 2019

NUTKI SONG NA KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W JELENIJ GÓRZE

W piątek 8 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej, w którym uczestniczył nasz odmłodzony zespół NUTKI SONG pod kierownictwem p. Jerzego Błauciaka. Nutki wykonały piękny utwór „ Uwierz Polsko” a Justyna Grzegorzewska w kategorii „ solista” zaśpiewała „ Orzeł biały” z repertuaru Natalii Sikory. To debiut młodych artystów na tak prestiżowej imprezie. Po występach NUTKI degustowały przepyszną pizzę, którą ufundowali sympatycy i fani zespołu . Dziękujemy .

P.S. W galerii można obejrzeć fotki z tego wydarzenia.

Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27