Odział zero B

Przejdź do - ZAJĘCIA KREATYWNE W GRUPIE " ŻABKI"

ZAJĘCIA KREATYWNE W GRUPIE " ŻABKI"

6 grudnia 2019

5 oraz 6 grudnia dzieci z grupy „ Żabki” brały udział w zajęciach kreatywnych. Podczas zajęć "Żabki" wycinały, kleiły, ugniatały itp. Efektem zajęć były piękne Mikołaje wykonane z kolorowej bibuły oraz różne ciekawe kompozycje ulepione z masy, którą sami przygotowaliśmy. Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność koncentracji, rozwijali twórcze myślenie oraz ćwiczyli motorykę małą.

Choinka w naszej klasie.

5 grudnia 2019

Dzisiaj w naszej klasie dzieci ubierały choinkę. Samodzielnie zawieszały bombki. Teraz nasza choinka jest piękna i kolorowo ubrana. Czekamy na Mikołaja...

Lekcja historii.

Światowy dzień zwierząt.

5 grudnia 2019

Dnia 7 listopada 2019r., do naszej szkoły przybył gość pracownik schroniska w  Drużynie Górnej. Pani Malgorzata Gos z małym czarnym kotkiem, który miał na imię węgielek. Opowiadała o mieszkańcach schroniska i potrzebach zwierząt mieszkających w schronisku. Dzieci uważnie słuchały i odpowiadały na pytania.  Nasza Pani Dyrektor w imieniu rodziców i uczniów przekazała dary przyniesione na rzecz schroniska.

Data utworzenia:2019-09-19
Data publikacji:2019-09-19