Edukacja wczesnoszkolna

Wycieczka do zoo.

Wycieczka kl. I do Bielawy Dolnej

14 czerwca 2018

6 czerwca dzieci uczniowie kl. I a wybrali się do wioski przygód Bielawy Dolnej nazwanej dziś Zakątkiem Turiusa.

Czytaj więcej o: Wycieczka kl. I do Bielawy Dolnej

Dni miasta Pieńsk.

14 czerwca 2018

9 czerwca pierwszaki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas obchodów miasta w dwóch tańcach; tańcu pirackim i tańcu do znanej i lubianej piosenki z bajki o Shreku. Zatańczyły brawurowo!!!

Bardzo dziękujemy za przybycie na imprezę rodziców, ani jeden nas nie zawiódł!

Przejdź do - Powiatowy Konkurs Recytatorski

Powiatowy Konkurs Recytatorski

24 kwietnia 2018

23 kwietnia 2018 r., w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski.

W zmaganiach uczestniczyło 42 najlepszych recytatorów, w tym 19 z klas pierwszych z całego powiatu zgorzeleckiego.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas 1 zwyciężył uczeń naszej szkoły: Adam Smoleń.

Gratulujemy. To nasz ogromny sukces. Brawo Adaś, jesteśmy dumni, że jesteś uczniem naszej szkoły!!!

Data utworzenia:2017-10-25
Data publikacji:2017-10-25