Oddział przedszkolny "Tropiciele"

WYCIECZKA DO KINA

22 lutego 2018

Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na wycieczkę do kina. Bajka "Gnomy rozrabiają" wszystkim bardzo spodobała się. Po seansie dzieci mogły zobaczyć projektornię i dowiedzieć się wszystkiego o pracy w kinie, a na pożegnanie dostały popcorn! To był dzień pełen wrażeń!

WIZYTA PANI WETERYNARZ

21 lutego 2018

W naszej szkole jak zwykle ciekawie! Dziś dzieci z zerówki i z klasy I odwiedziła Pani Weterynarz Sylwia Sobczuk i kot Rudolf. Nasi uczniowie dowiedzieli sie, jak dbać o zdrowie i higienę swojego pupila, sprawdzali, czy Rudolf ma czyste uszy i obcinali mu pazurki. Każdy uczeń z ochotą słuchał bicia serca przez stetoskop i robił "zastrzyk" pluszakowi. Kochamy zwierzaki!!!

PORANKI CZYTELNICZE

21 lutego 2018

Nasi najmłodsi uczniowie spędzają czas bardzo aktywnie! W każdy poniedziałek o godz. 7:30 Pani Iwona Błauciak zaprasza dzieci na poranek czytelniczy. W tym tygodniu uczniowie poznali ciekawe przygody Mikołajka. Było fantastycznie!!!

WIZYTA PANI STOMATOLOG

21 lutego 2018

W naszej szkole podejmuje się działania wychowawcze i profilaktyczne mające na celu zapobieganie różnorodnym zagrożeniom. Już najmłodsi uczniowie wdrażani są do prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Naszą wspaniałą grupę przedszkolaków odwiedziła Pani Stomatolog. Dzieci uczyły się między innymi, jak prawidłowo myć swoje piękne ząbki. Dzięki temu spotkaniu uśmiechy naszych najmłodszych będą z pewnością olśniewająco białe!!!

Zabawy sztucznym śniegiem

1 lutego 2018

Dziś w zerówce rozmawialiśmy o zimie, sportach zimowych oraz bezpiecznych zabawach na śniegu. Za oknem wiosenna pogoda, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - zrobiliśmy sztuczny śnieg z sody i pianki do golenia! Dzieci fantastycznie bawiły się!

Data utworzenia:2017-10-25
Data publikacji:2017-10-25