Oddział przedszkolny "Tropiciele"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - WYCIECZKA DO ZOO W GöRLITZ

WYCIECZKA DO ZOO W GöRLITZ

14 czerwca 2018

W środę dzieci z zerówki pojechały do Zoo w Görlitz. Z przyjemnością karmiły zwierzęta i słuchały ciekawostek na ich temat. Na zakończenie wizyty w Zoo, dzieci mogły pobawić się na atrakcyjnym placu zabaw i zjeść małe co nieco! To był bardzo udany dzień!

Przejdź do - WYCIECZKA DO BIELAWY DOLNEJ

WYCIECZKA DO BIELAWY DOLNEJ

7 czerwca 2018

GALERIA

6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I a wybrali się do wioski przygód Bielawy Dolnej nazwanej dziś Zakątkiem Turiusa.

Przejdź do - PIKNIK Z MARYJĄ!

PIKNIK Z MARYJĄ!

28 maja 2018

"Piknik z Maryją" za nami! Cóż można powiedzieć? Było jak zwykle przepięknie i nastrojowo. Zaprezentowane zostały nie tylko piosenki o mamie i tacie (z racji wczorajszego Dnia Mamy), lecz także przepiękny walc z filmu "Noce i dnie" w wykonaniu najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły.  Brawo! Brawo! Brawo!  Jesteśmy dumni i szczęśliwi, ze tak wspaniale reprezentujecie naszą szkołę!

DZIEŃ MAMY I TATY

28 maja 2018

Fotorelacja

Relacja filmowa zmontowana przez ucz. 3A Cypriana Sajewicza.

 

25 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I a zaprezentowały  bogaty program artystyczny:  wiersze, piosenki i tańce.

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE!

28 maja 2018

Fotorelacja

 

"Wszystkie dzieci nasze są: 
Basia, Michael, Małgosia, John, 
na serca dnie mają swój dom, 
uchyl im serce jak drzwi. 
Wszystkie dzieci nasze są: 
Borys, Wojtek, Marysia, Tom, 
niech małe sny spełnią się dziś, 
wyśpiewaj marzenia, a świat 
będzie nasz!"

Słowa popularnej piosenki Majki Jeżowskiej towarzyszyły nam dzisiaj przez cały dzień w szkole. Dzisiaj bowiem obchodziliśmy nieco wcześniej niż zwykle Dzień Dziecka.

Na naszych uczniów czekały od rana same niespodzianki. Pierwsza niespodzianka to przepięknie przystrojony dziedziniec szkolny. Niespodziankę tą przygotowali dla naszych uczniów pracownicy obsługi szkoły. Od samego rana czuć już było wspaniałą radosną atmosferę. Kolorowe balony cudownie dopełniły dzieła i odważnie rzec można, że każdy znów poczuł się dzisiaj małym dzieckiem.

Kolejna niespodzianka czekała na uczniów już po czwartej lekcji. Zamiast kolejnej lekcji odbył się apel, na którym wręczone zostały nagrody za konkurs "Super Klasa". Konkurs ten na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń szkolnych i budzi co roku wiele emocji.

Miejsce I oraz nagrodę w kwocie 200,00 zł otrzymała klasa 7a, miejsce II oraz nagrodę w kwocie 150,00 zł otrzymała klasa 3b, a miejsce III oraz nagrodę w kwocie 100,00 zł otrzymała klasa 2b. Wszystkie klasy otrzymały smaczne cukierki oraz pamiątkowe dyplomy.

Po apelu nastapiło kuliminacyjne wydarzenie dzisiejszego dnia. Towarzyski mecz w piłkę nożną: uczniowie kontra pracownicy szkoły przyciągnął wszystkich na halę sportową. Na boisku stanęli: dyrektorzy naszej szkoły - pan Marek Popko oraz pani Jolanta Seredyńska, nauczyciele oraz pracownicy szkoły, a także reprezentanci wszystkich klas w szkole. Mecz bezapelacyjnie wygrali uczniowie!

A po meczu, jak to zwykle bywa, wszyscy poczuli się głodni. Również na to przygotowane były reprezentantki Rady Rodziców, pani Dorota Matysko oraz pani Judyta Wojas, które przygotowały smaczny poczestunek w postaci kiełbasek z grilla i słodkich przekąsek.

Gorąco dziękujemy wszyskim, którzy przyczynili się do tego, aby dzisiejszy dzień był kolejnym wspaniałym wydarzeniem w naszej szkole:

Firma T. J. TREND

Firma ABM - Marian Mróz 

Firma POZ - Bruk Bartosz Adaszewski i Tomasz Nowicki 

Firma PPHU Mrówka Mirosław Hapłyk

Firma SERDUSZKO - Magdalena Bogus

"KEBAB U CIEPŁEGO" Artur Ciepłowski

Mpaulo Paweł Gardjan

Firma "Dar - Kos" Aneta i Dariusz Bulanda 

Rada Rodziców SP2 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Wdzięczni pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Pieńsku

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-25
Data publikacji:2017-10-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:2237