Oddział przedszkolny "Odkrywcy"

Przejdź do - Przegląd Twórczości Dziecięcej

Przegląd Twórczości Dziecięcej

3 kwietnia 2019

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Pieńsku. W tym roku dzieci prezentowały piosenki "Na wojskową nutę". "Odkrywcy" w pięknych wojskowych strojach zaśpiewali piosenkę "Serce w plecaku".

Przejdź do - Drugi dzień wiosny w zerówce!

Drugi dzień wiosny w zerówce!

22 marca 2019

Drugi dzień wiosny w zerówce był wesoły i pełen dobrej zabawy! Dzieci poznały wiosenne kwiaty, wykonały papierowe hiacynty, śpiewały piosenki, a potem korzystały z promyków słońca!

Przejdź do - Dzieci z zerówki świętują pierwszy dzień wiosny!

Dzieci z zerówki świętują pierwszy dzień wiosny!

22 marca 2019

Dzieci z zerówki wzięły udział w wiosennym korowodzie organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Pieńsku. Z ozdobnymi opaskami na głowie i kolorowymi, własnoręcznie wykonanymi grzechotkami w rękach, śpiewały wiosenne piosenki wspónie z młodszymi kolegami i koleżankami z przedszkola. Uwieńczeniem były występy każdej grupy na scenie w parku miejskim! Tak pięknie przywitana Wiosna nie ma wyboru - musi na dobre zostać w Pieńsku! :)

Babeczki w kropeczki

18 marca 2019

“Babeczki w Kropeczki” - to motto dzisiejszego Dnia Kobiet.

Z tej okazji wszystkie dziewczyny z naszej szkoły - te duże i te małe maja na sobie akcent ubioru w kropeczki.

Dziewczynki z klas 0, 4a, 3a i 3b były zaangażowane w akcję w 100%.

Pozostałe dziewczęta z reszty oddziałów także wspaniale brały udział w akcji.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji!!!

A na zdjęciu reprezentacja nauczycielsko - uczniowska pani Sylwia Jarosz wraz z córką Julią.

Gratulacje za pomysł i wykonanie!!!

Dzień Kobiet

18 marca 2019
"Mieć z pół kilo biżuterii,
Kapelusze takie duże
I od stałych wielbicieli
Wciąż dostawać listy, róże,
Na bankietach, wernisażach
Pokazywać się codziennie
Być kobietą - ta tęsknota
Się niekiedy budzi we mnie"

08 marca jak co roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji na każdą dziewczynkę i kobietę czekała od rana piękna pachnąca wiosenna niespodzianka.

Dziękujemy wszystkim chłopcom z naszej szkoły oraz Radzie Rodziców za ufundowanie tych pięknych niespodzianek!!!

Data utworzenia:2017-10-25
Data publikacji:2017-10-25