Jesteś tutaj: Start / Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Niedawno informowaliśmy o zakończonej akcji zbiórki kasztanów, gdzie udało nam się  zebrać, imponującą ilość 1900 kg.

Teraz, jako społeczność SP 2, chcemy wesprzeć kolejną wielką inicjatywę, jaką bez wątpienia jest `Szlachetna Paczka`. Jesteśmy co prawda w czasie nauki zdalnej, ale znając już wielkie serce i zaangażowanie uczniów, rodziców, pracowników SP 2 jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości zadania i wspomożemy rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. W ubiegłym roku akcja `I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem` zakończyła się wielkim sukcesem. Dlaczego nie ma być również tak w roku bieżącym?

Co zbieramy?

Trwałą żywność: herbata, kasza, kawa, cukier, mąka, konserwy mięsne i rybne, makaron, olej, mąka, ryż, dżem, warzywa w puszce, bakalie, budyń, mak, kisiel, płatki, proszek do pieczenia, cukier waniliowy.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, płyn do naczyń, mydło/żel, szampon, pasta do zębów, płyn do podłogi, płyn do WC, szczoteczki do zębów, ściereczki, ręczniki papierowe.

Mile widziane będą słodycze.

Jak widzimy są to rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Nikt nie oczekuje cudów.

Czas trwania zbiórki?

Wszystkie rzeczy przynosimy do szkoły do dnia 04.12.20.

Z góry dziękujemy !!!

Data utworzenia:2020-11-16