Klasa 3a

8 grudnia 2019

6 grudnia  grudnia obchodziliśmy w szkole mikołajki. Nie obyło się bez wizyty najprawdziwszego Mikołaja, prezentów, a także występów dzieci. To był naprawdę wyjątkowy dzień, który będziemy długo wspominać.

8 grudnia 2019

29 listopada odbyła się szkolna impreza Andrzejkowa. We wspólnej zabawie brały udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3. Tego dnia nie zabrakło wesołych zabaw muzycznych i tanecznych, wróżb oraz słodkiego poczęstunku.

GALERIA TUTAJ

Przejdź do - 5 listopada - VI Konkurs Piosenki Patriotycznej

5 listopada - VI Konkurs Piosenki Patriotycznej

GALERIA

5 listopada  w Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji odbył się  VI Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod hasłem DLA NIEPODLEGŁEJ.

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3 zajęli I miejsce. W nagrodę uczniowie otrzymali dyplom, słodki upominek oraz bilety do kina.

Przejdź do - 7 listopada - obchodzimy Dzień Zwierząt

7 listopada - obchodzimy Dzień Zwierząt

GALERIA

Dnia 7 listopada 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji odwiedziła nas pani Małgorzata Gos - pracownik schroniska dla zwierząt w Dłużynie Górnej. Towarzyszył jej malutki kotek - Węgielek.

Przejdź do - Występ podczas apelu na cześć Jana Pawła II.

Występ podczas apelu na cześć Jana Pawła II.

GALERIA

Występ uczniów 3a na apelu z okazji urodzin Jana Pawła II można obejrzeć >>tutaj<<.

Data utworzenia:2019-09-19
Data publikacji:2019-09-19