Oddział zero A `jeżyki` 2020/21

27 listopada 2020

Dziękujemy :-)

8 listopada 2020

Dzieci z grupy "Jeżyki" serdecznie dziękują sponsorowi (który pragnie pozostać anonimowy) za wzbogacenie naszej sali o nowe zabawki. Na pewno umilą one dzieciom czas spędzony w naszym oddziale. Dziękujemy!!!

Dzień Dyni

8 listopada 2020

23 października obchodziliśmy Dzień Dyni. Tego dnia na dzieci ubrane oczywiście na pomarańczowo czekało mnóstwo "dyniowych zadań", były labirynty, dyniowe miny, dynia z masy solnej.
Nie mogło także zabraknąć "Dyniowej fotobudki".
Tego dnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą dyniową dekorację". W naszej grupie wyróżnienie otrzymał Dawi P. Serdecznie gratulujemy!!!
Przejdź do - Próbna ewakuacja przedszkolaków

Próbna ewakuacja przedszkolaków

8 listopada 2020

21 października wzięliśmy udział w próbnej ewakuacji.  Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Nauczyliśmy się jak w szybki i zorganizowany sposób opuścić budynek.

Wizyta pani bibliotekarki

8 listopada 2020

13 października nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Kierownik Joanna Winnicka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pieńsku. Pani Joanna zachęcała dzieci do wypożyczania książek i czytania ich wraz z rodzicami lub starszym rodzeństwem. Przeczytała dzieciom  bajkę i pokazała wiele pięknie ilustrowanych książek.

Dzieci bardzo serdecznie podziękowały, a w ramach podziękowań wręczyły kwiaty.

Data utworzenia:2019-09-19
Data publikacji:2019-09-19