Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Tropiciele 2017/18

Tropiciele 2017/18

Przejdź do - Zajęcia sportowe w oddziale przedszkolnym

Zajęcia sportowe w oddziale przedszkolnym

24 stycznia 2018

Nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego czas spędzają bardzo aktywnie. Oto fotorelacja z zajęć sportowych Tropicieli!

Bal u Tropicieli

24 stycznia 2018

Czas Karnawału trwa w najlepsze! W naszej szkole również! Wszyscy piękne stroje mamy, do zabawy z przedszkolakami zapraszamy!

Zdjęcia z balu

Przejdź do - Występ dzieci z oddziału przedszkolnego podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

24 stycznia 2018

Dnia 14.01.2018 przedszkolaki podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pięknie zaprezentowały się tańcząc oraz śpiewając piosenkę o Mikołaju. Dziękujemy Nauczycielkom za przygotowanie dzieci, a Rodzicom za liczną obecność!

Pół roku wspaniałej, radosnej zabawy i nauki w oddziale przedszkolnym!

24 stycznia 2018

Dzieci w naszej szkole nie mają czasu na nudę!  Tańczą, śpiewają, recytują, lepią, wycinają, malują, uczą się i poznają świat poprzez radosną oraz atrakcyjną zabawę! Po feriach zaczynamy drugą część naszej przedszkolnej przygody, a  już teraz wszystkie dzieci sześcioletnie i siedmioletnie zapraszamy do naszej szkoły na wspólną wspaniałą zabawę w Dniu Otwartym (w marcu – dokładną datę podamy pod koniec lutego). Serdecznie zapraszamy!

Oto 170 zdjęć! Zaparaszamy do obejrzenia!

Zabawy sztucznym śniegiem

1 lutego 2018

Dziś w zerówce rozmawialiśmy o zimie, sportach zimowych oraz bezpiecznych zabawach na śniegu. Za oknem wiosenna pogoda, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - zrobiliśmy sztuczny śnieg z sody i pianki do golenia! Dzieci fantastycznie bawiły się!

Data utworzenia:2018-09-18
Data publikacji:2018-09-18