Szkoła Podstawowa nr 2 im. ojca Michała Tomaszka

Oddział przedszkolny "Tropiciele"

Artykuły

Przejdź do - DZIECI Z ZERÓWKI GOTOWE NA PRZYWITANIE WIOSNY!!

DZIECI Z ZERÓWKI GOTOWE NA PRZYWITANIE WIOSNY!!

19 marca 2018

Przedszkolaki już w minionym tygodniu zaczęły przygotowania do powitania kalendarzowej wiosny. Znają wiosenne kwiatki, dobrze wiedzą, co oznacza powiedzenie "w marcu jak w garncu"i jak w związku z tym dbać o zdrowie. Ten, kto mijał naszą salę, mógł usłyszeć, jak pięknie dzieci śpiewają wiosenne piosenki. Ponadto, mamy już gotowe wiosenne grzechotki i fantastyczne Marzanny, które na razie wspaniale prezentują się na szkolnym korytarzu. Wiosno! Jesteśmy gotowi na Twoje przyjście! Zapraszamy!

P.s. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Dziadkom, którzy pomogli dzieciom wykonać Marzanny. Wszystkie są piękne!

Przejdź do - Przedszkolaki w kosmosie

Przedszkolaki w kosmosie

15 marca 2018

Od początku tygodnia nasze przedszkolaki rozmawiają o kosmosie i o kolorach: błękit jak niebo, błękit jak ocean. Uczniowie wzięli udział w zajęciach ,,ryby w oceanie" , a już jutro na korytarzu szkolnym stanie wielka rakieta kosmiczna!!! Brawa dla Maluchów 

Przejdź do - WYCIECZKA DO KINA

WYCIECZKA DO KINA

22 lutego 2018

Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na wycieczkę do kina. Bajka "Gnomy rozrabiają" wszystkim bardzo spodobała się. Po seansie dzieci mogły zobaczyć projektornię i dowiedzieć się wszystkiego o pracy w kinie, a na pożegnanie dostały popcorn! To był dzień pełen wrażeń!

Przejdź do - WIZYTA PANI WETERYNARZ

WIZYTA PANI WETERYNARZ

21 lutego 2018

W naszej szkole jak zwykle ciekawie! Dziś dzieci z zerówki i z klasy I odwiedziła Pani Weterynarz Sylwia Sobczuk i kot Rudolf. Nasi uczniowie dowiedzieli sie, jak dbać o zdrowie i higienę swojego pupila, sprawdzali, czy Rudolf ma czyste uszy i obcinali mu pazurki. Każdy uczeń z ochotą słuchał bicia serca przez stetoskop i robił "zastrzyk" pluszakowi. Kochamy zwierzaki!!!

Przejdź do - PORANKI CZYTELNICZE

PORANKI CZYTELNICZE

21 lutego 2018

Nasi najmłodsi uczniowie spędzają czas bardzo aktywnie! W każdy poniedziałek o godz. 7:30 Pani Iwona Błauciak zaprasza dzieci na poranek czytelniczy. W tym tygodniu uczniowie poznali ciekawe przygody Mikołajka. Było fantastycznie!!!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-25
Data publikacji:2017-10-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:858