Żyjemy :)

15 września 2020

Nasza szkoła tętni radosnym, szkolnym życiem! :)

Oto zbliżają się wielkimi krokami atrakcje przewidziane na wrzesień w naszej szkole.

Już wkrótce aktualizacja przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a wraz z tym, wybory na przewodniczącego i jego zastępcy.

25.09 w naszej szkole obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Oprócz ciekawostek, które zawisną na oknach i drzwiach szkoły, pojawi się tajemnicze zadanie: ZNANI I POSZUKIWANI.

Przedstawiciele klas wylosują jeden kraj, a ich zadaniem będzie przygotować plakat w formacie A3 przedstawiający znaną osobę z tego kraju jako poszukiwaną (WANTED).

DZIEŃ CHŁOPAKA, MUCHY I KRAWATA!

30.09 tradycyjnie obchodzić będziemy Dzień Chłopca. Z tej okazji świętować będziemy nieco inaczej niż zazwyczaj z powodu bezpieczeństwa. Nie mniej jednak, zabawa będzie z pewnością przednia!

W tym roku impreza skupi się w oddziałach klasowych, gdzie odbędą się wybory na Najmilszego Gentlemana, a klasa wraz z wychowawcą celebrować będą pośród ciekawych zadań integrujących zespół.

Wszyscy obowiązkowo tego dnia stawią się ubrani na galowo, a ich strój ozdabiać będzie mucha lub krawat, a na głowie mile widziany kapelusz :)

Opiekun Samorządu

Marta Przekop