OGŁOSZENIE O WYBORACH DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

7 września 2019

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ogłaszają nabór kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego (na zastępcę). Wszyscy uczniowie z klas V – VII, którzy chcieliby kandydować i posiadają świadectwo z wyróżnieniem (średnia wyżej 4,0 i zachowanie co najmniej bardzo dobre) w poprzednim roku szkolnym, proszeni są o zgłoszenie się do opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Zadaniem kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego jest przygotowanie prezentacji swojej osoby na formacie A3 (duży blok rysunkowy).

Prezentacja musi zawierać:

- fotografię

- imię i nazwisko

- klasę

- datę i miejsce urodzenia

- zainteresowania

- umiejętności

- plan działań w Samorządzie Uczniowskim (propozycje ciekawych działań, jakie może podjąć w szkole)

Plakaty należy składać do opiekunów samorządu uczniowskiego do dnia 16.09.2019 (poniedziałek)

Wybory odbędą się w dniu 20.09.2019 (piątek)

Równocześnie uczniowie klas IV – VII mogą zgłaszać się do pracy w różnych sekcjach Samorządu Uczniowskiego (plastycznej, organizacyjnej, rozrywkowej, wolontariatu itp.).

Opiekun samorządu: Marta Przekop, Ewa Ługowska

Data utworzenia:2019-09-07