Wyniki konkursów wielkanocnych

10 maja 2019

W dniu 10 maja 2019 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs ogłoszony przez Radę Rodziców na „Najpiękniejszy stroik świąteczny”. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Wielkanocnych oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, bowiem w klasach powstały prawdziwe dzieła sztuki. Trudno było wybrać ten jeden najpiękniejszy. Zastosowane przez uczniów różnorodne techniki sprawiły,  że wszystkie  prace zachwycały swoją oryginalnością.

Uczniowie wykazali się kreatywnością i zrealizowali najbardziej niestandardowe pomysły. Oczywiście dbając o to, aby kompozycja stroika trzymała się spójnej koncepcji i była wykonana ze smakiem. Wśród prac konkursowych były prace utrzymane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Nagrody dla uczniów ufundowane zostały przez wspaniałych sponsorów, którzy wspierają naszą szkołę przy każdej nadarzającej się okazji - za co serdecznie dziękujemy!

Nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz dziadkom i członkom rodzin naszych uczniów za pomoc i zaangażowanie w to zadanie!

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów i przepięknych dzieł!

Data utworzenia:2019-05-10
Data publikacji:2019-05-10