Walentynkowy Tydzień w naszej szkole!

11 lutego 2019

Galeria- dzień I / dzień II / dzień III

Uwaga! Uwaga!

Pierwszy tydzień nauki po wyczekiwanych feriach upłynie w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze koleżeństwa i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających na czwartek 14 lutego. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizuje pocztę walentynkową. Na korytarzu zostanie ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucać będą swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregują pocztę i rozdadzą je wszystkim adresatom. W naszej szkole z tej okazji, zorganizowane zostaną również ciekawe konkursy.

Uczniowie wykonują wszystkie prace na przerwach pod okiem swoich wychowawców. Uczniowie pracują podobnie jak podczas mikołajkowego tygodnia, gdzie każda praca na dany dzień, powinna być skończona do 7 godziny lekcyjnej.

Poniedziałek 11.02.2019 r.

Konkurs na najładniejszego aniołka walentynkowego. Uczniowie otrzymają szablon aniołka, który należy odpowiednio ozdobić.

Wtorek 12.02.2019 r.

Konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową wraz z życzeniami (wyrazami sympatii). Uczniowie otrzymają szablon kartki, który należy odpowiednio ozdobić.

Środa 13.02.2019 r.

Konkurs na najładniejsze serduszko koleżeńskie. Uczniowie otrzymają szablon serca, który należy odpowiednio ozdobić.

Czwartek 14.02.2019 r.

Konkurs na Najsympatyczniejszego Kolegę i Najsympatyczniejszą Koleżankę Szkoły. Każda klasa typuje dwie osoby z klasy, dziewczynkę i chłopca, którzy są najsympatyczniejsi w klasie.

Dodatkowo oceniane będzie przebranie walentynkowe w każdej klasie (element garderoby czy inny gadżet).

Przez cały tydzień na przerwach trwać będzie „mini dyskoteka szkolna”, którą uatrakcyjnią najpopularniejsze przeboje o tematyce koleżeństwa i przyjaźni.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do wspólnej zabawy!!!

Data utworzenia:2019-02-11
Data publikacji:2019-02-11