Listy uczniów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 listopada 2017

 

projekt Liczyć, Badać, Poznać Świat – wsparcie szkół w Gminie Pieńsk, dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Grupy projektowe:

Zajęcia pozalekcyjne z j. angielskiego:

Grupa I 

  • Fabian Szczepaniak kl. III a 
  • Weronika Borek kl. III a 
  • Oliwer Urbaniak kl. III a 
  • Szymon Bernard kl. III a 
  • Michał Drzewiecki kl. III a 
  • Sergiusz Stasiak kl. III a 

Grupa II

  • Wiktoria Drewicz kl. II a
  • Szymon Kloc kl. II a
  • Martyna Piasek kl. II
  • Kornel Lasek kl. II a
  • Maciej Gręda kl. II a
  • Marsel Ilnicki kl. II a

Grupa III 

  • Kaja Nawrocka kl. III a 
  • Oliwia Wolna kl. III b 
  • Noemi Kubacka kl. II a 
  • Konrad Smokowski kl. III a 
  • Magorzata Wołyńska kl. II a
  • Jaku Niedźwiecki kl. III b

Grupa IV

  • Michał Ślusarczyk kl. III c
  • Gracjan Olejniczak kl. II b
  • Kornel Tkaczyk kl. II
  • Wojciech Janas kl. II b

Zajęcia pozalekcyjne z j. niemieckiego:

Grupa III 

  • Katarzyna Urbaniak kl. III c 
  • Kaja Nawrocka kl. III a
  • Maciej Gręda kl. II a 
  • Agnieszka Kucza kl. III c 
  • Franciszek Szupieńko kl. II b 
  • Jakub Szyrocki kl. III a 

Grupa IV

  • Agata Subocz kl. VII
  • Kinga Sipoś kl. VII
  • Wiktor Sajda kl. VII
  • Bęczarski Mateusz kl. VII
  • Filip Englard kl. VII
  • Marcel Grabiński kl. VII

Grupa I 

  • Natalia Pyszka kl. III a 
  • Roksana Szulik kl. III a 
  • Julia Krupczyńska kl. III a 
  • Joanna Kanarska kl. II c 
  • Paulina Polewska kl. III a 
  • Kinga Brzozowska kl. III b 
  • Agnieszka Dygas kl. II b

Grupa II

  • Julia Bałec kl. III b
  • Seweryn Ligęza kl.III b
  • Błażej Włosek kl. II b
  • Mateusz Jurczyński kl. II c
  • Marsel Ilnicki kl. II a
  • Alicja Chmielowiec kl. III a

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki:

Grupa I 

  • Nikola Piasecka kl. II a 
  • Daria Piasecka kl. II a 
  • Oskar Kubacki kl. II c 
  • Hubert Waszak kl. II a 

Grupa II

  • Marta Jarosz kl. II a
  • Natalia Kipiniak kl. II b
  • Franciszek Szupieńko kl. II b
  • Norbert Miciak kl. II a

Grupa III

  • Adam Bukiel kl. II a
  • Dawid Dziadach kl. II a
  • Kornel Lasek kl. II a
  • Maciej Fostek kl. III a

4. Zajęcia pozalekcyjne komputerowe:

Grupa I 

  • Oskar Kubacki kl. II c 
  • Michał Ślusarczyk kl. II c 
  • Szymon Kloc kl. II a 
  • Michał Wszoła kl. II a 

Grupa II

  • Gracjan Olejniczak kl. II b
  • Patryk Dorosz kl. III a
  • Oliwer Urbaniak kl. III a
  • Kacper Wiszniewski kl. III a

Grupa III

  • Adrian Paździor kl. III b
  • Franciszek Szupieńko kl. II b
  • Bertram Maksymilian kl. III b
  • Maciej Gręda kl. II a

Zajęcia pozalekcyjne z chemii:

Grupa I

  • Klaudia Kujawa kl. II a
  • Maciej Fostek kl. III a
  • Kacper Wiszniewski kl. III a
  • Bartosz Kowalczyk kl. VII
  • Jakub Bulanda kl. VII
  • Kinga Sipoś kl. VII

Zajęcia pozalekcyjne z fizyki:

Grupa I

  • Daria Piasecka kl. II a
  • Nikola Piasecka kl. II a
  • Nina Rzeźniczak kl.II b
  • Natalia Kipiniak kl. II b
  • Adam Bukiel kl. II a
  • Dawid Dziachan kl. II a
  • Norbert Miciak kl. II a
  • Konrad Pająk kl. II a

Lista rezerwowa:

  • Hubert Waszak kl. II a

Zajęcia pozalekcyjne z biologii:

Grupa I

  • Marta Jarosz kl. II a
  • Weronika Borek kl. III a
  • Andżelika Kisielewicz kl. VII

Zajęcia pozalekcyjne z geografii:

Grupa I 

  • Wiktoria Drewicz kl. II a
  • Konrad Pająk kl. II a
  • Marta Jarosz kl. II a 
  • Martyna Piasek kl. II b 
  • Joanna Kowalska kl. II b

Grupa IV

  • Michał Drzewiecki kl. III a
  • Kacper Wiszniewski kl. III a
  • Maciej Fostek kl. III a
  • Kaja Nawrocka kl. III a

Grupa III 

  • Dominik Jarosz kl. III b 
  • Seweryn Ligęza kl. III b 
  • Jakub Adamowicz kl. III b 
  • Sebastian Englard kl. II a

Grupa III Grupa II

  • Noemi Kubacka kl. II a
  • Angela Muc kl. II a
  • Julia Jarosz kl. II a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego:

Grupa I 

  • Justyna Godyń kl. VII 
  • Agata Subocz kl. VII 
  • Tomasz Kanarski kl. II c 
  • Kewin Wojas kl. II c 
  • Joanna Kowalska kl. II b
  • Izabela Magalas kl. II b

Grupa II

  • Jakub Niedźwiecki kl. III b
  • Klaudia Kujawa kl. II a
  • Patrycja Tysowska kl. II a
  • Jakub Naskręcki kl. II b

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki:

Grupa I 

  • Daria Piwowar kl. II c 
  • Angela Muc kl. II a 
  • Justyna Godyn kl. VII 
  • Kewin Wojas kl. II c 
  • Mateusz Jurczyński kl. II c 
  • Tomasz Kanarski kl. II c 
  • Miłosz Kmiecik kl. II b 
  • Nikola Kosmecka kl. III b

Grupa II

  • Magdalena Adamczuk kl. III c
  • Sylwia kędzior kl. III c
  • Izabela Bałec kl. III a
  • Emilia Bettin kl. III b
  • Patryk Chmurzyński kl. III b
  • Radosław Filkos kl. III b
  • Patryk Jachura kl. III b

Grupa III

  • Izabela Magalas kl. II b
  • Gracjan Bettin kl. II b
  • Szymon Matysko kl. II b
  • Jakub Naskręcki kl. II b
  • Szymon Pokrzyk kl. II b
  • Joanna Kowalska kl. II b
  • Daria Gudyka kl. II b
  • Milosz Kmiecik kl. II b

11. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii:

Grupa I

  • Agnieszka Dygas kl.II b
  • Magdalena Adamczuk kl. III c
  • Natalia Pyszka kl. III a
  • Irena Godyń kl. III c
  • Daria Gudyka kl. II b
  • Emilia Bettin kl. III b
  • Izabela Bałec kl. III a
  • Nikola Kosmecka kl. III b

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki:

Grupa I

  • Szymon Matysko kl. IIb
  • Miłosz Kmiecik kl. II b
  • Szymon Pokrzyk kl. II b
  • Tomasz Kanarski kl. II c
  • Jakub Niedźwiecki kl. III b
  • Sławek Wilga kl. III b

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii :

Grupa I

  • Noemi Kubacka kl. II a
  • Angela Muc kl. II a
  • Julia Jarosz kl. II a
  • Sebastian Englard kl. II a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii:

Grupa I

  • Joana Kanarska kl. II c
  • Sylwia Kędzierska kl. III c
  • Patryk Chmurzynski kl. III b
  • Dominik Jarosz kl. III b
  • Radoslaw Filkos kl. III b

Zajęcia doradztwa zawodowego:

Grupa I 

  • Kinga Brzozowska kl. III b 
  • Oliwia Wolna kl. III b 
  • Mateusz Sobczak kl. II c 
  • Tomasz Kanarski kl. II c 
  • Hubert Dudak kl. III c 

Grupa II

  • Martyna Marędziak kl. VII
  • Katarzyna Pankiewicz kl. VII
  • Martyna Bohn kl. VII
  • Patrycja Markowska kl.VII
  • Justyna Grzegorzewska kl. VII

Grupa III

  • Szymon Brandys kl. VII
  • Andżelika Kisielewicz kl. VII
  • Patrycja Adamczuk kl. VII

Zajęcia terapii pedagogicznej:

Grupa I

  • Tomasz Kanarski kl. II c

Zajęcia rewalidacyjno-rozwojowe:

Grupa I

  • Tomasz Kanarski kl. II c

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Szkoła Podstawowa nr 2 w Pieńsku
Data utworzenia:2017-11-15
Data publikacji:2017-11-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Edward Łagowski
Liczba odwiedzin:892

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-11-20 14:13:50Edward ŁagowskiAktualizacja logosów projektu, formatowanie treściListy uczniów