Mikołajki w naszej szkole!

6 grudnia 2018

Mikołajkowy Tydzień dobiegł konca i wreszcie przyszedł długo oczekiwany przez nas dzień - 6 grudnia!

Już od rana na korytarzu szkolnym słychać było dzwonek obwieszczający rychłe odwiedziny Świętego Mikołaja.

O godzinie 9:45 cała społeczność szkolna wzięła udział w koncercie instrumentalno - wokalnym zespołu, który wykonał najpopularniejsze kolędy i piosenki świąteczne.

Po koncercie nastąpiło rozdanie nagród oraz ogłoszenie wyników czterech konkursów odbywających się w trakcie Mikołajkowego Tygodnia!

A po rozdaniu nagród przyszedł czas na najmilszą chwilę - słodkie niespodzianki od Mikołaja!

Na koniec wystąpili uczniowie klasy 1a oraz przedszkola wykonując przepieknie mikołajkowe piosenki.

Świąteczny nastrój zapanował w całej szkole!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KLASOM ORAZ WYCHOWAWCOM ZA FANTASTYCZNE ZAANGAŻOWANIE W MIKOŁAJKOWY TYDZIEŃ.

DZIĘKUJEMY KOCHANIEJ RADZIE RODZICÓW ZA UFUNDOWANIE SŁODKICH NIESPODZIANEK DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI NASZEJ SZKOŁY.

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY "YESTA" PAŃSTWA DOROTY I ROBERTA SZCZEPANIAK ZA PRZEKAZANIE KARTONÓW DO WYKONANIA PRAC PLASTYCZNYCH.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I CZEKAMY NA MIKOŁAJA JUŻ ZA ROK!!!

Data utworzenia:2018-12-06
Data publikacji:2018-12-06