Mikołajkowy Tydzień- dzień trzeci

5 grudnia 2018

Trzeci dzień Mikołajkowego Tygodnia był nie mniej interesujący, niż wcześniejsze dwa dni. Na przerwie po trzeciej lekcji odbyła się parada sobowtórów Świętego Mikołaja. Każda klasa zaprezentowała swoją wizję, jak według nich powinien wyglądać idealny Święty Mikołaj. Okazało się, że w kilku przypadkach Mikołaj nie przybył sam: do towarzystwa przybyły panie Mikołajowe oraz renifery. Ten mini apel uświetnił także występ uczniów z klasy 2, którzy brawurowo wykonali piosenkę "Kochany Panie Mikołaju" z reperuaru Majki Jeżowskiej.

W trakcie apelu okazało się także, że nasza szkoła posiada swojego osobistego Mikołaja, który jest z nami przez okrągły rok, a jest nim Mikołaj - uczeń z klasy 1.

Ostatni etap Mikołajkowego Tygodnia - już jutro!!! Ciekawe, czy prawdziwy Święty Mikołaj zdąży przyjechać do nas na czas?

Data utworzenia:2018-12-05
Data publikacji:2018-12-05