Dobre starty lekkoatletów na zakończenie sezonu

11 czerwca 2018

W Finale Dolnośląskim Indywidualnych   Mistrzostw w Lekkiej Atletyce we Wrocławiu naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Jakub Adamowicz,Dominik Jarosz, Jakub Grzywacz, Szymon Pokrzyk , Seweryn Ligęza i Radek Filkos.Chłopcy w swoich kokurencjach znaleźli sie w wąskim finale (ósemka). Drużynowo zajęli 12 miejsce  na 70 sklasyfikowanych szkół.

11.06  w Finale Wojewódzkim Lekkoatletycznego Pucharu Humberta  nasz zespół zajął 7 miejsce. Bardzo dobrze  startowali: Jakub Adamowicz(300pł, oszczep), Dominik Jarosz(kula, skok w dal), Jakub Grzywacz( kula, skok w dal, Gracjan Bettin(100m, skok w dal), Damian Małecki(800m, kula), Adrian Paździor (dysk, 100m)

10.06. w Mistrzostwach Województwa Młodzików Jakub Grzywacz wywalczył złoty medal w rzucie młotem i brązowy w pchnięciu kulą. Szymon Pokrzyk był drugi w rzucie oszczepem.

Wszystkim , którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach należą się słowa uznania, poniweż  wylali dużo potu i na bieżniach, skoczniach i rzutniach całego województwa.

Data utworzenia:2018-06-11
Data publikacji:2018-06-11