WSPÓLNIE WYGRAJMY PODWÓRKO TALENTÓW!

23 maja 2018

Rodzice! Mieszkańcy naszego Miasta i Gminy! Przyjaciele naszej szkoły!

Zapragnęliśmy, aby nasi uczniowie, bez względu na wiek, mogli odkrywać i rozwijać swoje talenty. Szkoła to nie tylko edukacja, ale również doskonała zabawa, a jeszcze lepiej, jeśli jest to zabawa edukacyjna. W związku z tym przystąpiliśmy do udziału w konkursie "Podwórko Talentów Nivea".

Jest to wyjątkowa akcja społeczna, w której buduje się Miejsca Zabaw kształtujące dziecięcą wyobraźnię oraz zachęcające dzieci do aktywności fizycznej.

Aby zakwalifikować się do puli nagród - uczniowie koła filmowego przygotowali prezentację pokazującą talenty naszych uczniów, która została umieszczona w galerii na stronie internetowej szkoły oraz profilu Facebook.

Jedynym warunkiem oddania głosu jest rejestracja na w/w stronie.

Warunkiem otrzymania nagrody jest uzyskanie odpowiednio największej liczby głosów!

BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSY, ABY NASZE MIASTO CIESZYŁO SIĘ KOLEJNĄ, NOWĄ INWESTYCJĄ SKIEROWANĄ DO DZIECI!

Z poważaniem

Dyrektor, uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ojca Michała Tomaszka w Pieńsku

Data utworzenia:2018-05-23
Data publikacji:2018-05-23