Gminny Konkurs Recytatorski

13 kwietnia 2018

12 kwietnia w ECKiK odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Konkurs ma na celu poszerzanie znajomości twórczości poetyckiej, promowanie pięknej wymowy, inspirowanie do rozwijania sprawności językowej. Do zmagań przystąpiło  osiemnastu recytatorów z trzech szkół podstawowych.

Wszyscy z dużym zaangażowaniem, wrażliwością i ekspresją recytowali wybrane przez siebie wiersze.

Komisja po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniła następujących laureatów:

Ze SP w Dłużynie Dolnej: Gabriela Obolska

Ze SP nr 1 w Pieńsku: Joanna Wojdak, Michał Siemaszko,

Nikodem Wojnarowski, Kinga Kuczyk

Z naszej szkoły - Adam Smoleń. Brawo Adaś, gratulujemy!!!

Warto tutaj dodać, że pozostałe szkoły reprezentowały aż trzy klasy, naszą szkołę tylko jedna, tym bardziej cieszymy się naszym sukcesem.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy  p. G. Prus ze sklepiku za małe co nieco dla naszych uczniów.

Jeszcze raz gratulujemy,  życzymy powodzenia i sukcesów na dalszym, powiatowym etapie!

Data utworzenia:2018-04-13
Data publikacji:2018-04-13