Zakończenie roku szkolnego klas 1-3

24 czerwca 2022

24 czerwca uczniowie z klas I - III również pożegnali i podsumowali mijający rok szkolny.
Pierwszoklasiści odebrali swoje pierwsze świadectwa, natomiast trzecioklasiści zakończyli ważny etap edukacji i pożegnali swoją wychowawczynię, panią Agnieszkę Pająk.
Dzięki hojności naszych sponsorów mogliśmy nie tylko podsumować najważniejsze osiągnięcia uczniów, ale także ich nagrodzić, za co serdecznie dziękujemy.
Tego dnia nie zabrakło cudownych występów uczniów, które uświetniły uroczystość.
Jesteśmy z Was dumni, drodzy Uczniowie, że podołaliście trudom, jakie stanęły przed Wami w mijającym roku szkolnym.
Życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji, a w przyszłym roku szkolnym jeszcze większych sukcesów.

Data utworzenia:2022-06-24
Data publikacji:2022-06-24