Zakończenie roku szkolnego 21/22 klas 4-8

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 czerwca 2022

Galeria

 

Dziś odbyło się zakończenie szkolnej nauki. Podczas tego dnia nie zabrakło łez, kwiatów, podziękowań.

 Dla uczniów klasy 8 to szczególny dzień, absolwenci kończą pewien etap w swoim życiu - żegnają się z murami szkoły podstawowej. Dziś była dla nich okazja do szczególnych pożegnań i podziękowań za lata wspólnej nauki.

 Uczniowie zaskoczyli wszystkich zebranych, bowiem uroczystość rozpoczęła się walcem w ich wykonaniu. Następnie dokonano ceremonii przekazania sztandaru szkoły młodszym koleżankom i kolegom. Po części oficjalnej nastąpiło to, na co wszyscy czekali – rozdanie nagród oraz świadectw.

Koniec roku to zawsze jest czas podsumowań i wyróżnień. Dyrektor szkoły, pani Jolanta Seredyńska, w swym przemówieniu podkreśliła, że był to rok pełen wyzwań. Pogratulowała uczniom, którzy wyróżnili się w nauce oraz odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Podziękowała nauczycielom za zaangażowanie. Podziękowania skierowała również w stronę pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz sponsorów szkoły, bez których nie moglibyśmy wynagrodzić w dniu dzisiejszym tylu uczniów, ilu wynagrodziliśmy, a było ich baaardzo dużo. JESZCZE RAZ, WIELKIE UKŁONY I PODZIĘKOWANIA W PAŃSTWA STRONĘ!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-06-24
Data publikacji:2022-06-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Przekop
Liczba odwiedzin:147