Trening siatkówki z Mistrzem

17 maja 2022
    Uczniowie klas sportowych wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez Jakuba
Skadorwę, byłego ucznia naszego gimnazjum, a obecnie zawodnika Aniołów Toruń. Kuba zaprezentował zestaw ćwiczeń, który jest podstawą sprawności siatkarza i znakomitym uzupełnieniem dla wielu dyscyplin sportu. Nasi młodzi sportowcy byli zafascynowani jego sprawnością i techniką. Duże wrażenie na wszystkich robiły lekkie ataki, czyli tzw” plasy”, po których piłka wylatywała przez dach hali.
    Była to robocza wizyta. Celem spotkania był wspólny trening – taki mały fragment tego co zawodowi sportowcy robią prawie każdego dnia. Pan Jakub został zaproszony do nas na oficjalne spotkanie w czerwcu na 'Lekcję z Mistrzem'.

Data utworzenia:2022-05-17
Data publikacji:2022-05-17